Menu Zamknij

Więcej o naszym zespole – dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Ośrodek tworzy zespół – tzn., że choć pracujemy indywidualnie, jakość naszej pracy podlega stałej kontroli podczas zebrań klinicznych oraz superwizji. Praca w zespole zapewnia nam wzajemne wsparcie i wzbogacanie się poprzez wymianę wiedzy, doświadczeń i umiejętności. Dla Naszych Klientów oznacza to bezpieczeństwo i usługi na najwyższym poziomie.

Ważne dla nas jest to, że każdy z nas poprzez swoją odmienność wnosi do zespołu swoje oryginalne spojrzenie. Szanując tę odmienność i kooperując ze sobą na co dzień, urzeczywistniamy to, co stanowi naszą misję – czyli rozwijanie umiejętności budowania relacji.

Każdy z członków zespołu jest profesjonalistą. Posiadamy doświadczenie oraz wykształcenie w dziedzinie psychologii oraz psychoterapii potwierdzone dyplomami i certyfikatami. Dla każdego z nas ważny jest własny rozwój, dlatego wciąż podnosimy kwalifikacje i odbywamy wieloletnie psychoterapie własne. Nie mamy nic przeciwko temu, aby osoby decydujące się na współpracę z nami śmiało pytały o nasze kwalifikacje.

Oferujemy kompleksową pomoc, ponieważ zespół tworzą specjaliści kilku dziedzin pracujący w różnych stylach psychoterapii. Uznajemy, że terapia opiera się na szczególnej więzi między terapeutą i osobą korzystającą, dlatego naszym klientom stwarzamy możliwość poznania i wyboru terapeuty zanim zdecyduje się na współpracę.

Prywatnie jesteśmy rodzicami, życiowymi partnerami, osobami pełnymi rozmaitych zainteresowań i pasji. Jako osoby wciąż jesteśmy w drodze ku harmonii ciała, umysłu i duszy. W pracy łączy nas wiara w to, że wszyscy zmierzamy ku miłości, gdyż uważamy, że w życiu właśnie o miłość chodzi najbardziej i każdy ludzki krok jest wyrazem jej samej lub walki o nią.

 

powrót do Zespół

powrót do Strona główna