Menu Zamknij

Informacja RODO

POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA TWOICH DANYCH OSOBOWYCH – RODO:

W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych i przetwarzania danych osobowych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy Cię, że:
 • Administratorem Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju w Zielonej Górze, ul. Niecała 2g,
 • Twoje dane osobowe i wrażliwe, jeśli byłeś lub jesteś naszym klientem, są przechowywane i chronione w siedzibie Ośrodka w formie papierowej. Dotyczy to wyłącznie osób, które brały udział w zajęciach grupowych (listy obecności, ankiety ewaluacyjne, rejestr certyfikatów), w projektach finansowanych ze środków publicznych (dokumentacja projektów przechowywana przez 5 lat od roku zakończenia realizacji projektu) oraz klientów, którzy na piśmie zawnioskowali o wystawienie przez nasz Ośrodek zaświadczenia o zrealizowanych usługach,
 • Twoje dane osobowe i wrażliwe, są przetwarzane również w naszej skrzynce mailowej, jeśli wysłałeś do nas e-mail. Usuwamy je tak szybko, jak przestaje być zasadne ich przechowywanie.
Dysponujemy Twoimi danymi osobowymi:
 • w  efekcie dobrowolnego zapisania się do naszej bazy mailowej lub w wyniku współpracy z nami przed rokiem 2018,
 • w  przypadku dobrowolnego wpisu jako uczestnik warsztatów i/lub klient psychoterapii i pozostałych usług gabinetowych, o ile potrzebujesz potwierdzenia tego udziału na piśmie (imię i nazwisko, adres zamieszkania, adres dotyczący faktury, numer telefonu, udział w zajęciach, udział w psychoterapii),
 • w konsekwencji Twojego skontaktowania się z nami drogą mailową (adres e-mail, IP komputera).
Podanie Twoich danych jest dobrowolne, masz prawo dostępu do treści swoich danych, poprawiania ich, usunięcia, ograniczenia lub żądania zaprzestania przetwarzania danych, prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych i udostępniania ich innym podmiotom oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Ośrodka. W takiej sytuacji prosimy Cię o kontakt z naszym Ośrodkiem.
 
Twoje dane przetwarzane są wyłącznie w celu informowania o działalności Ośrodka Psychoterapii i Rozwoju, dokumentowania jej, wystawiania faktur i zaświadczeń.
 
Twoich danych nie udostępniamy innym podmiotom, chyba że prawo dotyczące zawodu psychoterapeuty ustanowi inaczej. Aktualnie prawo do zwolnienia psychoterapeuty z tajemnicy zawodowej (a obejmuje ona również sam fakt udziału osoby w procesie psychoterapii) ma tylko sąd w sprawach karnych na wniosek prokuratury.

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI SERWISU WWW.PSYCHOTERAPIA.ZGORA.PL

Dziękujemy bardzo za odwiedzenie naszej strony internetowej. Ochrona danych osobowych, praw autorskich oraz prawa do prywatności osób w Internecie ma dla nas duże znaczenie. Z tego względu przygotowaliśmy Politykę Prywatności, przedstawiającą zasady korzystania z niniejszego serwisu.

1.    INFORMACJA PRAWNA
Właścicielem serwisu www.psychoterapia.zgora.pl jest Stowarzyszenie Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju, z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Niecała 2g. Wszelkie pytania i zastrzeżenia prosimy zgłaszać poprzez formularz kontaktowy, zamieszczony w dziale Kontakt lub pod numer telefonu: 607 349 941.

2.    PRAWA AUTORSKIE
Wszelkie prawa do całej zawartości serwisu www.psychoterapia.zgora.pl są zastrzeżone. W szczególności ochroną objęte są teksty, zdjęcia, grafiki i filmy wideo, które podlegają prawom autorskim osób trzecich i są prawnie chronione. Jakiekolwiek komercyjne ich zastosowanie jest wyraźnie zabronione i będzie ścigane z urzędu. Użytkownik ma prawo do przeglądania treści zamieszczonych na witrynie. Zabrania się pobierania, kopiowania i reprodukowania serwisu w całości lub w części, jak również transmitowania elektronicznie lub w inny sposób, modyfikowania czy wykorzystywania bez uprzedniej pisemnej zgody właściciela witryny, chyba że określona część jest opatrzona komentarzem zezwalającym na dane czynności. Wszelka odpowiedzialność za szkody, wynikające z korzystania z naszego serwisu, jest wykluczona.

3.    DANE OSOBOWE
Decydując się na otrzymywanie naszego newslettera, zostaniecie Państwo poproszeni o podanie szczegółowych informacji na swój temat w celu umożliwienia kontaktu. Podanie danych osobistych jest zawsze dobrowolne. Wszystkie przesłane przez Państwa dane będą wykorzystywane, opracowywane albo przechowywane zgodnie z obowiązującym polskim prawem. W każdej chwili mogą Państwo zażądać usunięcia przesłanych danych osobowych.

4.    DANE STATYSTYCZNE
Właściciel serwisu, podczas każdej wizyty na stronie internetowej, zbiera automatycznie następujące dane:

 • adresu IP użytkownika,
 • nazwy domeny,
 • lokalizacji, typu i wersji przeglądarki,
 • rodzaju systemu operacyjnego,
 • odwiedzanych przez użytkownika stron,
 • ilości spędzonego na nich czasu,
 • wpisywanych w wyszukiwarkę fraz i słów kluczowych.

Zbieranie danych o aktywności użytkowników w serwisie są przekazywane innym systemom w celach statystycznych  np.: Google Analytics. Dane są zbierane do celów statystycznych oraz w celu poprawiania jakości korzystania z serwisu i  sprawnego rozwiązywania ewentualnych problemów, związanych z jego działaniem.